Loading

wait a moment

Pomoc drogowa to nie tylko transport z punktu A do B

Pomoc drogowa to nie tylko transport z punktu A do B

Myśląc o pomocy drogowej zwykle nie nasuwa nam się na myśl nic innego, jak holowanie zepsutego czy powypadkowego samochodu z miejsca zdarzenia do wskazanego mechanika czy na wskazany parking. Oczywiście, że jest to podstawowa zasada tego typu firm, jednak warto rozważyć kilka kwestii. Przede wszystkim – nieważne, w jaki dzień tygodnia przydarzyło ci się coś na drodze, wzywana pomoc drogowa zawsze stawia się na miejscu tak szybko, jak tylko jest to możliwe. Dodatkowo zabezpiecza miejsce, a także sam samochód, a następnie bezpiecznie i umiejętnie umieszcza go na platformie transportowej swojego samochodu i odwozi – nierzadko razem z tobą – we wskazane miejsce.

To jednak nie wszystko, ponieważ takie firmy jak rzeszowski Pomoc Drogowa SPEED Car oferuje bardziej kompleksowe usługi, z których możesz skorzystać.

Sytuacje bardzo awaryjne

Firmy tego typu to prawdziwe wybawienie dla osób niekoniecznie znających się na motoryzacji czy zasadach budowy samochodu ani zasadach jego działania. Nie zawsze twój samochód wymaga przecież holowania do najbliższego czy nawet wskazanego przez ciebie mechanika samochodowego – niektóre usterki są tak błahe, że mogą być usunięte na miejscu. I to właśnie zapewnia obsługa Pomoc Drogowa SPEED Car.

Kiedy brakło paliwa

Podobno istnieją dwa typy kierowców – tacy, którzy jeżdżą jedynie z pełnym bakiem paliwa i tacy, którzy zawsze są dobrej myśli, że „jakość to będzie” i że „na pewno starczy”. Czy jednak nie zdarzyło ci się nigdy, że do stacji benzynowej dojechałeś na samych oparach lub że zwyczajnie miałeś pecha i paliwa ci zabrakło? Nie szkodzi – na terenie województwa podkarpackiego może ci w takiej sytuacji pomóc właśnie pomoc drogowa. Podobnie zadziała pomoc drogowa w sytuacji, w której konieczne jest awaryjne odpalenie samochodu – na przykład jeśli na skutek zostawionych włączonych świateł i rozładowanego akumulatora nie jesteś w stanie ruszyć. Urwane koło lub złapana guma? To również żadne problem, z którym fachowa pomoc drogowa nie mogłaby sobie poradzić.

Transport sprawnych samochodów

Profesjonalna pomoc drogowa jest w stanie przetransportować twój samochód, a nawet autobus czy maszyny rolnicze i specjalistyczne nie tylko wtedy, kiedy są zepsute. Polacy często swoje samochody kupują czy sprowadzają z zagranicy. Przywiezienie go za pomocą specjalnie przystosowanych samochodów to zadanie specjalne akurat dla pomocy drogowej, działającej w tym wypadku na terenie całego kraju. Dla przykładu Pomoc Drogowa SPEED Car oferuje przewóz samochodów i sprzętu do 1800 kg.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *