Loading

wait a moment

Czy można zagęścić włosy w minutę?

Czy można zagęścić włosy w minutę?

Przerzedzone włosy to problem, który wbrew pozorom dotyczy bardzo wielu osób. Nie tylko starszych, ale i młodszych. Nie tylko mężczyzn, ale również kobiet. Często doprowadza do kompleksów, które znacząco obniżają pewność siebie. Co robić w takiej sytuacji?

Często ani tabletki, ani nawet żadne produkty pielęgnacyjne nie zdają egzaminu, jeśli chodzi o zagęszczanie włosów. Kiedy kolejne próby poprawy wyglądu Twoich włosów nie powodzą się, wypróbuj specjalne włókna keratynowe, których aplikacja nie zajmie Ci więcej niż minutę. Myślisz, że to niemożliwe? Sprawdź!

Keratynowe mikrowłókna do włosów – czy to działa?

Zastanawiałeś się kiedykolwiek nad zagęszczaniem włosów? Wypróbowałeś niejedną metodę i żadna nie podziałała? Niestety, rzadkie włosy to często kwestia genetyczna, z którą nie da się walczyć inaczej, niż inwazyjnymi metodami, takimi jak przeszczep włosów. Jeśli nie jesteś na to gotowy, możesz z powodzeniem wypróbować mikrowłókna. To z kolei metoda doraźna, której działanie potwierdziły tysiące osób.

Zastanawiasz się, jak to działa? Otóż keratynowe drobinki wysypywane na włosy, wczepiają się w nie i w efekcie je pogrubiają, czyniąc fryzurę znacznie bujniejszą. Dzięki temu w szybki i prosty sposób możesz pozbyć się problemu przerzedzonych włosów. Odtąd nikt nie zauważy, że na Twojej głowie są jakiekolwiek prześwity. Chcesz dowiedzieć się więcej o działaniu tego kosmetyku? Zajrzyj tutaj: https://www.nanogen.pl/product/nanogen-fibres-15g,1.html.

Jak aplikować mikrowłókna do włosów?

Aplikacja mikrowłókien na włosy jest naprawdę bardzo prosta. Na samym początku po prostu umyj, wysusz i ułóż włosy tak, jak robisz to zazwyczaj. Teraz użyj mikrowłókien do włosów, które umieszczone są w pojemniczku z sitkiem. Wystarczy delikatnie posypywać nimi miejsca na głowie, w których włosy są rzadsze. W miarę aplikowania kosmetyku prześwity znikają, a fryzura optycznie stanie się gęstsza. Co najważniejsze, efekt końcowy jest naprawdę bardzo naturalny. Możesz go dodatkowo utrwalić lakierem do włosów. Dzięki temu fryzura będzie odporna na wiatr, śnieg i deszcz. Pamiętaj, że efekt utrzymuje się aż do następnego mycia włosów. Jeśli jednak poczujesz, że potrzebujesz poprawić fryzurę, w każdej chwili możesz powtórzyć aplikację mikrowłókien.

Mikrowłókna do włosów Nanogen – 100% zadowolenia lub zwrot pieniędzy

Producent kosmetyków Nanogen zapewnia, że w przypadku, gdy klient nie będzie zadowolony z działania mikrowłókien do włosów, może on liczyć na zwrot pieniędzy. „100% zadowolenia lub zwrot pieniędzy” to dewiza firmy. Warto jednak pamiętać, że w opakowaniu powinno znajdować się przynajmniej ¾ jego zawartości. Pieniądze zostaną wysłane na konto bankowe do 5 dni roboczych od dnia otrzymania przesyłki zwrotnej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *