Loading

wait a moment

Co zrobić, aby włosy były grubsze od razu?

Co zrobić, aby włosy były grubsze od razu?

Zagęszczenie włosów, które widać od razu i nie kosztuje fortuny? Poznajcie keratynowe włókna do włosów – innowacyjny kosmetyk, który zagęszcza fryzurę błyskawicznie i który można zastosować we własnym domu.

Co zrobić, aby zagęścić włosy od razu? Nasze tytułowe pytanie zadaje sobie wiele osób, które borykają się z problemem rzadkich włosów i prześwitującej skóry głowy. Również łysienie podkopuje naszą pewność siebie i poczucie atrakcyjności. Niewiele jednak osób stać na kosztowny przeszczep włosów, czy nawet drogie zabiegi o fryzjera. Alternatywą jest sięgnięcie po kosmetyk pogrubiający włosy metodą keratynowych włókien. Znajdziecie je pod nazwą BioTHIK Fibers.

Jak działają Keratynowe włókna do włosów?

To kosmetyk w formie proszku z włóknami produkowanymi z botanicznej keratyny. Są one specjalnie magnetyzowane za pomocą technologii Ultra Magnetic Charge. Właśnie dzięki temu mocno przywierają do łodygi włosa i zostają tam aż do następnego mycia. Ta technologia sprawia, że keratynowe włókna są odporne na deszcz, śnieg, watr czy pot.

W przypadku włókien BioTHIK ważne jest, że są lekkie i mają optymalną długość (0,3 – 0,5 mm). W ten sposób zapewniają bardzo naturalny wygląd, czyli nie sklejają włosów, nie osypują się i są niewidoczne dla osób z boku. Nie ma wiec ryzyka, że ktoś zauważy, że zastosowaliśmy coś na włosach.

Bezpieczny skład i wygodne nakładanie

A co z samym nakładaniem? Keratynowe włókna do zagęszczania włosów BioTHIK wyposażono w podwójne sitko ułatwiające aplikację. Ponadto na wieczku i sitku umieszczono dwa hologramy, które zapobiegają nałożeniu zbyt dużej ilości kosmetyku.

A jak wygląda kwestia bezpieczeństwa stosowania keratynowych włókien na skórą głowy? Warto wiedzieć, że kosmetyki BioTHIK są przetestowane dermatologicznie. Oznacza to, że mogą być stosowane nawet przez osoby z wrażliwą skórą głowy. Ponadto pozbawione są substancji szkodliwych, takich jak parabeny, glikol, PEG oraz SLS/SLES (chemiczne substancje pieniące).

Dlaczego warto?

Stosowanie keratynowych włókien do włosów BioTHIK Fibers to bardzo dobry pomysł, jeśli zależy wam na szybkim efekcie i nie chcecie wydawać fortuny. Możecie kupić go tutaj: https://www.dermago.pl/mikrowlokna/biothik-fibers-15g.html.

To kosmetyk, który skutecznie zagęszcza rzadkie i przerzedzone włosy, a samo nakładanie jest proste i zajmuje nie więcej niż 30 sekund (przy nabraniu odrobiny wprawy). Keratynowe mikrowłókna nie brudzą ani nie osypują się oraz są odpowiedni do wszystkich rodzajów włosów. Możecie je kupić w jednym z 9 naturalnych odcieni do wyboru. Można je ponadto całkowicie zmyć z włosów zwykłym szamponem. Przede wszystkim jednak keratynowe mikrowłókna pogrubiające włosy BioTHIK Fibers dając naturalny efekt, o który najbardziej chodzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *