Loading

wait a moment

Balustrady szklane Warszawa – cennik

Balustrady szklane Warszawa – cennik

Balustrady szklane to doskonałe zabezpieczenie schodów i balkonów. Stanowią idealne wykończenie nowoczesnych, minimalistycznych domów i mieszkań. Balustrady ze szkła hartowanego lub laminowanego to bezpieczne i trwałe rozwiązanie. Szklane balustrady balkonowe pozwolą ci cieszyć się widokiem, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo nieporównywalne z żadnym innym typem balustrad. Balustrady ze szkła hartowanego to standard na nowoczesnych osiedlach i przyszłość budownictwa. Na rynku dostępne są również szklane balustrady wewnętrzne, które mogą stanowić zabezpieczenie schodów lub antresoli. Zastanawiałeś się, gdzie można je zamówić i na co trzeba zwrócić uwagę w trakcie zakupu?

Balustrady szklane – gdzie możesz je zamówić w Warszawie? 

Najlepsze rozwiązanie dla zabezpieczenia twojego domu lub balkonu to balustrady szklane. Warszawa to miasto, które wciąż się rozbudowuje. Powstaje mnóstwo nowoczesnych budynków mieszkalnych i pięknych osiedli. Najczęściej stosownym rozwiązaniem są tutaj balustrady ze szkła. Można kupić je w niektórych sklepach budowlanych lub zamówić w jednej z firm specjalizujących się w ich produkcji. Balustradę zamówisz pod wymiar wraz z usługą montażu.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie szklanych balustrad? 

Przy zakupie balustrad ze szkła trzeba zwrócić uwagę przede wszystkim na materiał, z którego zostały wykonane oraz na użytą technologię. Szkło laminowane składa się z dwóch warstw, pomiędzy którymi znajduje się folia zabezpieczająca szkło przed rozsypaniem się. W przypadku pęknięcia folia podtrzymuje uszkodzoną taflę. Szkło hartowane charakteryzuje bardzo duża wytrzymałość mechaniczna na uderzenia i temperaturę (około 5 razy wyższa od zwykłego szkła). Gdy wytrzymałość ta zostanie przekroczona, szkło hartowane rozpada się na małe kawałki o tępych krawędziach.

Najbezpieczniejsze rozwiązanie to balustrady szklane zrobione ze szkła hartowanego oraz folii – mają dużą wytrzymałość, a folia dodatkowo zabezpieczy je w wypadku pęknięcia.

Balustrady szklane – cennik

Cena balustrady szklanej zależy od jej grubości oraz od rodzaju szkła, z którego została wykonana. Ceny za metr bieżący wahają się od 600 do 1200 zł. Warto wybrać szybę, która spełni twoje oczekiwania i zapewni domownikom pełne bezpieczeństwo w domu lub na balkonie.

Balustrady szklane to rozwiązanie budowlane, które z pewnością jest warte twojej uwagi, jeżeli planujesz budowę lub re-aranżację domu lub balkonu. Jest to najnowocześniejszy i najbezpieczniejszy z dostępnych obecnie typów barierek wewnętrznych i balkonowych.

Więcej o balustradach ze szkła i ich cenach dowiesz się ze strony producenta takich barierek: https://producentbalustrad.pl/balustrady-szklane-warszawa/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *