Loading

wait a moment

Wakacyjne półkolonie w Krakowie – cennik

Wakacyjne półkolonie w Krakowie – cennik

Mamy koniec czerwca. Zbliża się lato a Ty zastanawiasz się co zrobić z dzieckiem by nie siedziało w domu przed telewizorem lub tabletem? Odpowiedź jest bardzo prosta. Wyślij dziecko na super półkolonie. Na nich na pewno nie będzie się nudziło, a poza tym nauczy się samodzielności. Nabierze umiejętności radzenia sobie w nowej sytuacji. Będzie miało kontakt z rówieśnikami dzięki czemu będzie rozwijało umiejętności komunikacji i budowania relacji. Poniżej przedstawiamy oferty na ciekawe półkolonie w Krakowie.

Wakacyjne półkolonie w Krakowie – cennikPółkolonie z AgamaSport

Mają w swojej ofercie trzy półkolonie. Pierwsze  to Rowerowa Przygoda. Podczas nich nasze dziecko bardzo aktywne sportowo. Organizatorzy przewidzieli naukę gry w tenisa, strzelanie z łuku, wycieczki rowerowe, naukę i doskonalenie gry w tenisa. Zorganizowane zostaną rozgrywki mini drużynowe w  między innymi w unihokeja, piłkę nożną czy siatkówkę. Druga propozycja to Przygoda pod żaglami.  Dzieci codziennie będą uczyć się żeglarstwa a przy tym bezpieczeństwa na wodzie. Po zakończeniu tych półkolonii będą wiedziały jak czytać mapę i używać kompasu. Utrwalone będą miały także podstawy udzielania pierwszej pomocy. Trzecia opcja, którą organizator nam przedstawia to Olimpijska przygoda. Podczas tych kolonii nasze pociechy zapoznają się z dyscyplinami olimpijskimi. Będą próbowały swoich sił na ściance wspinaczkowej oraz jazdy na rolkach. W planach są również rozgrywki drużynowe. Każda z tych trzech propozycji jest to koszt 650 zł a w cenie otrzymamy ubezpieczenie, nagrody i medale, sprzęt sportowy oraz opiekę wykwalifikowanej kadry.

Półkolonie z Harcownią

Organizator w czasie trwania półkolonii przewiduje dużą ilość zabawy i śmiechu. Zostaną zorganizowane warsztaty plastyczne. Dzieci będą mogły się wyszaleć na zajęciach ruchowych, przewidziano nawet zajęcia fitness dla chętnych. Zabawią się w szalonych naukowców i będą robić ciekawe eksperymenty. Koszt takich zajęć to 490 zł. W tej cenie otrzymamy wyżywienie (śniadanie, obiad i podwieczorek), woda bez ograniczeń, ubezpieczenie NNW, materiały plastyczne i wykwalifikowaną kadrę.

Półkolonie z Planetą Robotów

Planeta Robotów organizuje półkolonie z zajęciami z programowania. Dzieciaki przez pięć dni będą budować i programować roboty, przeprowadzać doświadczenia i świetnie się bawić. Uczestnicy będą podzieli na grupy ze względu na wiek i umiejętności tak by nikt nie czuł się na zajęciach źle.  Dodatkowo organizator przewiduje dwie wycieczki, cel wycieczki jest zależny od lokalizacji półkolonii. Cena turnusu to 690 zł. W cenie mamy zagwarantowane pełne wyżywienie dostosowane do indywidualnych potrzeb. Zajęcia w małych grupach prowadzone przez profesjonalnych instruktorów. Sprzęt sportowy i artykuły dydaktyczne oraz dyplom Lego dla każdego uczestnika na koniec zajęć.

Jak widać wybór półkolonii w Krakowie jest duży. Trzeba się tylko dowiedzieć na jakie zajęcia najbardziej chce chodzić nasza pociecha. Zarezerwować miejsce i czekać na powrót uśmiechniętego dziecka z półkolonii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *