Loading

wait a moment

Urodziny dla dzieci – jak sprawić aby ich urodziny były niezapomniane?

Urodziny dla dzieci - jak sprawić aby ich urodziny były niezapomniane?

Urodziny to jeden z najważniejszych dni w roku, zwłaszcza dla dziecka, które dokładnie zna ich datę i wyczekuje, aby móc je świętować! Dlatego każdy rodzic powinien zadbać, aby to małe święto uczynić najwspanialszym! Jak to zrobić? Wyprawić dziecku wspaniałą imprezę tematyczną!

Urodziny na sportowo!

Wydawać by się mogło, że urodziny w sportowym klimacie to głównie propozycja dla chłopców, ale nic bardziej mylnego – zdarza się, że taki temat przewodni wybierają również dziewczynki! Taka impreza urodzinowa obfitować powinna przede wszystkim w mnogą liczbę gier i zadań sportowych – zabawnych, ale niezbyt męczących. Dzieci mają się dobrze bawić, a nie odbyć trening fizyczny! Wszelkie zabawy i animacje takie jak rzut do celu, wyścigi czy limbo będą mile widziane. Dobrze jest też pamiętać, aby w grach miały szansę wygrać różne dzieci lub wszystkie – jeśli pojawi się zbyt dużo konkursów opierających się na rywalizacji dzieci mogą poczuć się niekomfortowo.

Kliknij Tutaj i dowiedz się gdzie możesz dziecku zorganizować niezapomnianą imprezę urodzinową „na sportowo”.

Bajkowe urodziny

Każde dziecko ma swoją ulubioną bajkę – dlaczego więc nie urządzić mu urodzin w klimacie ulubionego filmu lub serialu? Mała Syrenka, a może Psi Patrol? Motyw przewodni gotowy! Wystarczy tylko zadbać o odpowiedni klimat. Dobrym pomysłem będzie zakupienie dekoracji takich jak girlandy czy balony z nadrukiem. Wspaniale sprawdzi się też jednorazowe, stołowa zastawa z motywem przedstawiających ulubionych bohaterów filmowych dziecka. Dodatkowo ulubione piosenki i popularne gry i zabawy animacyjne dopełnią dzieła i sprawią, że dziecko na długo zapamięta takie urodziny!

Urodziny księżniczki

Która dziewczynka nie marzyła choć raz o byciu księżniczką? Może nawet ma swoją ulubioną księżniczkę z bajki i w domu się za nią przebiera? Dlaczego więc w tym wyjątkowym dniu, jakim są urodziny nie spełnić jej marzenia? Urodziny z motywem przewodnim księżniczki to doskonały wybór! Przede wszystkim jubilatka musi się odpowiednio prezentować – wspaniała sukienka i koniecznie diadem lub korona! Już sam ten element będzie połową sukcesu. Druga połowa to piękne dekoracje – róż w połączeniu z bielą zawsze sprawdza się tu najlepiej!

Wypraw dziecku piękne urodziny!

Podaruj swojemu dziecku najpiękniejsze urodziny w życiu! Zadbaj o wspaniałą salę, właściwy dobór motywu tematycznego, piękne dekoracje, i odpowiedni strój dziecka. Nie zapomnij o dostosowanych do wieku i zainteresowań dzieci animacjach, a także o słodkich przekąskach i oczywiście wspaniałym, smacznym torcie z odpowiednim napisem i świeczkami! Te wszystkie elementy złożą się na niezapomniane wrażenia, które Twoje dziecko wspominać będzie przez długi czas, czekając na następne urodziny!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *