Loading

wait a moment

Ukraińskie słodycze

Ukraińskie słodycze

Ukraińskie słodycze cieszą się bardzo dużą popularnością w Polsce. Firma Roshen zajmuje się produkcją wyrobów cukierniczych w ponad 350 rodzajach. Produkowane są karmelki, czekoladowe tabliczki, galaretki, cukierki czekoladowe, a nawet marmolada i torty.

Roczna produkcja czekolady

W ciągu roku są w stanie stworzyć niemal 300 tysięcy ton czekolady. Warto zauważyć, że wszystkie wyroby są produkowane w oparciu o najnowsze rozwiązania oraz technologię. Wszyscy pracownicy muszą dokładnie przestrzegać receptury. Sprzęt, który jest wykorzystywany przy produkcji posiada bardzo wysoką wydajność, a wszystkie surowce są najwyższej jakości. Korporacja Roshen składa się z kilku ukraińskich fabryk. Na uwagę zasługuje zakład mleczarski, który znajduje się w Winnicy. Jest on odpowiedzialny za dostarczanie wyłącznie wysokogatunkowych mlecznych surowców. Wszystkie fabryki posiadają międzynarodowe certyfikaty, które potwierdzają jakość oraz bezpieczeństwo wytwarzanych produktów żywnościowych.

Technologia produkcji

Warto zauważyć, że dużą rolę odgrywają urządzenia monitorujące stan jakości produkcji. Za technologię odpowiedzialni są specjaliści, którzy odbywali wcześniej szkolenia organizowane w zagranicznych placówkach. Na Ukrainie funkcjonują sklepy firmowe, w których można zarobić wyroby cukiernicze Roshen. Są one dostępne w wielu smakach, dlatego każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Ceny również są przystępne, a w sklepach pracują wykwalifikowane osoby, które mają ogromną wiedzę o dostępnych produktach. W sprzedaży są dostępne również zestawy prezentowe, które złożone są z cukierków, karmelków oraz babek rumowych. Dostępnych jest aż 45 sklepów firmowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *