Loading

wait a moment

Lodówki Liebherr w nowoczesnej kuchni

Lodówki Liebherr w nowoczesnej kuchni

Tam, gdzie liczy się chłodna perfekcja, najlepiej sprawdzi się nowoczesna i designerska lodówka. Zobacz, jakie urządzenia proponuje nam czołowy producent AGD – niemiecka marka Liebherr.

Lodówki Liebherr wyróżniają się na rynku bardzo eleganckim i nowoczesnym designem. W zasadzie bez patrzenia na markę, po samym wyglądzie można rozpoznać chłodziarki tego niemieckiego producenta. Nowoczesne wzornictwo łączy się w nich z innowacyjnymi technologiami, z których wiele to oryginalne pomysły Liebherra.

Minimalistyczne lodówki ze szczotkowanej stali pasują do kuchni, gdzie króluje surowe drewno, szkło i metal. Same w sobie stanowią dużą ozdobę tego pomieszczenia, dlatego spodobają się szczególnie estetom, którzy cenią sobie stylowo wyglądający sprzęt AGD.

Kolorowe urządzenia do designerskiej kuchni

Ale producent stawia nie tylko na surową stal. Specjalnie dla miłośników oryginalnego designu przygotował limitowaną kolekcję lodówek Sticker Art. To urządzenia, w których uwagę przyciągają barwne grafiki naniesione na obudowę. Styl pop art jest bardzo pożądany w aranżacji współczesnych mieszkań wielkich aglomeracji. Taka lodówka ożywia wnętrze domu tworząc w nim niezobowiązującą i wyluzowaną atmosferę.

Lodówki Liebherr w nowoczesnej kuchni

Inna designerska linia urządzeń to chłodziarko-zamrażarki Liebherr z serii ColourLine. Barwne lodówki oferowane są w kolorach soczystej zieleni Kiwi Green, wesołej pomarańczy Neon Orange oraz chłodnego błękitu Frozen Blue. Wyraziste kolory lodówek ożywią kuchnię i dodadzą jej nieco nonszalancji. Oprócz tego świetnie wpisują się w styl skandynawski, ceniony szczególnie przez młodych urządzających swoje pierwsze mieszkania.

Funkcje nowych lodówek Liebherr

Poza ciekawym designem lodówki Liebherr to urządzenia, które zachwycają mnogością nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Np. lodówka CNst 4813 ze wspomnianej linii Sticker Art wyposażona jest w funkcję DuoCooling, która pozwala ustawić odrębną temperaturę w chłodziarce i zamrażarce. Nie dochodzi do wymiany powietrza między obiema komorami, co eliminujemy ryzyko przenoszenia się zapachów i wysychania żywności. Ponadto w razie przerwy w dostawie prądu, zamrażarka przez 26 h utrzymuje bezpieczną dla mrożonek temperaturę.

Warto zwrócić uwagę także na funkcję SuperFrost obecną w lodówkach Liebherr ColourLine. To technologia błyskawicznego mrożenia, która umożliwia szybkie obniżenie temperatury części mrożącej do minus 32 stopni Celsjusza. Dzięki temu żywność dłużej zachowuje wartości odżywczych i doskonałego smaku zamrażanych produktów. Wszystkie urządzenia posiadają także funkcję NoFrost, która mrozi produkty z wykorzystaniem obiegowego powietrza chłodzącego i odprowadza wilgoć na zewnątrz komory. Koniec z uciążliwym rozmrażaniem!

Jak oszczędzać prąd dzięki chłodziarkom?

Chłodna perfekcja Liebherr stawia także na ergonomiczne wykorzystanie przestrzeni i energooszczędność. Nowoczesne i minimalistyczne lodówki Liebherr z serii BluPerformance posiadają klasę energetyczną A.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *