Loading

wait a moment

Lampy stojące dekoracyjne

Lampy stojące dekoracyjne

Zazwyczaj słysząc słowo lampa staje nam przed oczami lampka na stoliku przy łóżku czy też przymocowana do biurka służąca do czytania i nauki. Dzisiaj jednak skupię się na innym rodzaju lamp, które znacząco wpływają na wygląd naszego domu oraz na jego funkcjonalność. Mowa o lampach stojących. Światło z lampy stojącej jest świetnym dodatkiem do naszego domu. Od rodzaju żarówki czy też klosza zależy ostateczny efekt jaki osiągniemy.

Zalety lamp stojących

Od malowniczych lamp do czytania po zabytkowe lampy apteczne, lampy stojące zapewniają wiele korzyści. Jeśli relaks w salonie przy filiżance gorącej kawy i intrygującej książce to dla Ciebie najlepsza część dnia, wybierz wspaniałą podłogową lampkę do czytania, która uzupełni wystrój mieszkania i jednocześnie będzie funkcjonalną. Te lampy podłogowe mają około 120 centymetrów wysokości i oświetlają tylko obszar na wysokości ramion, gdy siedzisz. Ze względu na swoją wysokość idealnie nadają się do wieczornego czytania.

Łatwy montaż

W przeciwieństwie do innych świateł w naszym domu, lampy podłogowe posiadają niezrównaną zaletę braku koniecznej instalacji. Wszystko czego potrzebujesz to przytulny kącik i gniazdko elektryczne do zasilania lampy. Lampy stojące są również znacznie tańsze niż na przykład kinkiety zainstalowane w domu. Co więcej, mają zastosowanie  dosłownie w każdym pomieszczeniu naszego domu – od ruchliwego salonu po osobliwy balkon – oferując podwójną przewagę mobilności i elegancji.

Dostępne w wielu wzorach

Lampy podłogowe są dostępne w bardzo szerokiej gamie stylów, wzorów i kolorów, dzięki czemu jest to najbardziej poszukiwany element wystroju dla każdego właściciela domu. Od klasycznych lamp vintage z wykończeniem z kutego żelaza po współczesne i minimalistyczne wzory, które wyglądają elegancko i stylowo. Możesz rozważyć dodanie koloru do mieszkania, wybierając żywy, kolorowy abażur.. Możesz również zdecydować się na lampy stojące z wieloma źródłami światła, aby oświetlały cały narożnik, a nie tylko jedno konkretne miejsce.

Estetyka

Lampy stojące swój własny niezrównany urok. Są one klasycznym elementem wystroju, który uzupełnia niemal wszystkie motywy wystroju wnętrz – od nowojorskich wzorów morskich po oldschoolowe style wiejskie. Natychmiast zwiększają elegancję pokoju bez kompromisów w zakresie funkcjonalności i użytkowania. Dodatkowo, lampy podłogowe oferują swobodę twórczą pozwalającą projektować przestrzeń zgodnie z potrzebami. Bardzo duży wybór znajdziecie na stronie https://www.multilampy.pl/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *