Loading

wait a moment

Jakie perfumy męskie wybrać, aby uzyskać najlepszy efekt?

Jakie perfumy męskie wybrać, aby uzyskać najlepszy efekt?

Zapach pobudza inne zmysły do działania, rozpala uczucia i na długo pozostaje w pamięci. Perfumy odgrywają w naszym życiu bardzo ważną rolę. Woń może kusić, ale też odpychać. Interesować albo odstręczać. Wszystko zależy od Twojego wyboru, w którym Ci pomożemy. Zdajesz sobie sprawę, że perfumy męskie to decyzja, od której może zależeć Twoja przyszłość?

Jakie perfumy dla mężczyzn są najlepsze?

Prowadzenie perfumerii internetowej stwarza szerokie pole możliwości. Dzięki doświadczeniu zdobytemu w Perfumerii Sensi możemy z łatwością odpowiedzieć na pytanie, jakie perfumy męskie są nie tylko najpopularniejsze, ale i najlepsze. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy trzy warianty, które nigdy nie wychodzą z mody!

  • Nuta tytoniu i skóry.

Panowie często decydują się na perfumy męskie z nutami tytoniu oraz skóry. To głębokie, wyraziste, a przy tym owiane tajemnicą połączenie, które wzmaga zagadkowość. Perfumy o tych nutach długo pozostają na skórze i nie wymagają intensywnego spryskiwania. Przykładem zapachu są perfumy The One od Dolce & Gabbana.

  • Nuta kwiatowa i bursztynowa.

Perfumy męskie, na które warto zwrócić uwagę, zawierają nuty kwiatowe oraz bursztynowe. W końcu nawet Panowie mogą sobie pozwolić na przyjemną mgiełkę dotyku, rozpyloną za pomocą pięknego flakonika perfum, prawda? Nuta kwiatowa w połączeniu z bursztynową tworzy aurę dojrzałości, którą polecamy zdecydowanym Panom. Przykładem zapachu jest model Fahrenheit od Diora.

  • Nuta drzewna.

Mężczyźni cenią sobie perfumy z nutami drzewnymi za ich uniwersalność. Doskonale sprawdzają się zarówno podczas długiego dnia pracy i wyjścia do sklepu, jak i uroczystych kolacji i pierwszych randek. Perfumy z nutą drzewną, które możemy polecić z czystym sercem to m.in.: Euphoria Men od Calvina Kleina i Sauvage od Diora.

Jak długo wytrzymują perfumy?

Trwałość perfum nie jest jednolita. Zapach rozwija się w ciągu dnia!

Pod względem trwałości woni, wyróżniamy trzy kategorie nut zapachowych:

  • Nutę głowy.
  • Nutę serca.
  • Nutę bazową.

Pierwsza jest wyczuwalna przez pierwsze kilkadziesiąt minut. To ona decyduje o wyborze perfum. Zaraz po niej uaktywnia się trwalsza nuta serca, która trwa nawet do czterech godzin. Jest delikatniejsza, przez co mniej wyczuwalna. Na końcu do głosu dochodzi nuta bazowa, która jest zwieńczeniem aromatu każdego zapachu i może być wyczuwalna nawet przez kilka dni!

Perfumy męskie w Perfumerii Sensi

Nie oferujemy niczego, czego sami byśmy nie polecali. Z przyjemnością otaczamy się różnorodnymi, pięknymi i najlepszymi zapachami, które umilają nam dnie i noce. Perfumy męskie to Twój przyjaciel: pomoże w trudnych sytuacjach i zawsze wyciągnie pomocną dłoń. Tylko pomyśl, że od wyboru właściwego zapachu może zależeć Twoja rozmowa kwalifikacyjna o pracę albo pierwsza randka z wymarzoną kobietą.

Warto poświęcić parę minut, aby podjąć właściwą decyzję, prawda?

Perfumeria Sensi zawiera mnóstwo zapachów, ułożonych w precyzyjne kategorie. Bez względu, czy preferujesz lekkie, czy mocne perfumy: znajdziesz swój flakonik szczęścia. Oferujemy m.in.: perfumy aldehydowe, cytrusowe, kwiatowe, orientalne, wodne, owocowe i wiele, wiele więcej… Bogaty asortyment zapachów daje Ci szansę na dokonanie właściwego wyboru.

Z przyjemnością Ci w nim pomożemy, bo zależy nam na Twoim szczęściu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *