Loading

wait a moment

DamDent Centrum Stomatologii

DamDent Centrum Stomatologii - logo

DamDent Centrum Stomatologii – od kiedy istnieje?

Rodzinna firma DamDent Centrum Stomatologii jest nowoczesnym gabinetem, istniejącym od 1999 roku, kiedy swoją działalność w zakresie stomatologii rozpoczynała w niewielkim, dwu stanowiskowym gabinecie. Dzięki zaufaniu stale wzrastającej liczby pacjentów firma rozwijała się, dążąc do zaspokojenia potrzeb stałych i nowych klientów.

Co oferuje DamDent Centrum Stomatologii?

Nowoczesne Centrum Stomatologii DamDent oferuje swoim pacjentom przestronne, nowocześnie wyposażone gabinety stomatologiczne, w których znakomicie wyszkolony personel lekarzy stomatologów, chirurgów stomatologicznych, higienistek i asystentek stomatologicznych dba o najwyższy poziom kompleksowo świadczonych usług. Siedem stanowisk stomatologicznych, klimatyzowana poczekalnia, duży parking, szeroka oferta pracowni RTG oraz usług pokrewnych, takich jak ortodoncja, endodoncja, protetyka, a nawet logopedia, gwarantują komfort pacjentów.

Jakie ceny obowiązują w Centrum Stomatologii DamDent?

Oferta firmy DamDent jest bardzo konkurencyjna na rynku usług stomatologicznych. Pacjenci, którzy zainteresowani są przeglądem stanu uzębienia, zapraszani są na bezpłatną wizytę. Konsultacja, obejmująca ustalenie planu leczenia, również przeprowadzona zostanie bezpłatnie. Dla najmłodszych pacjentów, którzy wraz z opiekunem pojawią się na wizycie adaptacyjnej, połączonej z lakierowaniem zębów, koszt uplasuje się w granicach 70 zł. Wypełnienie zęba mlecznego światłoutwardzalne to koszt rzędu 90 do 110 zł, natomiast wypełnienie chemoutwardzalne będzie kosztowało 80 do 100 zł. Znieczulenie stomatologiczne kosztuje 30 zł, znieczulenie komputerowe w DamDent to koszt 40 zł, natomiast metodą sedacji (gazu rozweselającego) w granicach 100 do 150 zł. Doliczyć warto maseczkę do sedacji w kwocie 50 zł. Koszt odbudowy zęba to kwoty, rozpoczynające się od 150 zł, natomiast leczenie kanałowe – od 280 zł, do 900 zł (leczenie pod mikroskopem). Wybielanie zębów wykonuje się od 550 zł. 

Pracownia RTG wykonuje zdjęcia od 20 zł, zdjęcie panoramiczne kosztuje 50 zł, natomiast zdjęcia tomograficzne to koszt od 100 zł. Usunięcie ultradźwiękowe kamienia nazębnego zaczyna się od kwoty 90 zł, wykonywane wraz z lakierowaniem, może wynieść maksymalnie 150 zł.

Chirurgiczna ekstrakcja zęba wraz ze znieczuleniem, to koszt 150 do 250 zł, zęba zatrzymanego – od 300 do 420 zł. 

W leczeniu ortodontycznym, koszt konsultacji wynosi 80 zł, natomiast kwota, jaka należy uiścić za jeden łuk aparatu waha się pomiędzy 1500 a 1700 zł.

Gdzie wykonuje usługi DamDent?

Nowoczesne Centrum Stomatologii powstało w Woli, na Osiedlu Pod Sosnami 36, gdzie pacjenci w nowoczesnych, komfortowych warunkach zapomną o stresie, związanym z wizytą u stomatologa, odkrywając, że zdrowie jamy ustnej nie musi wiązać się z przykrymi, bolesnymi wizytami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *