Loading

wait a moment

Zbita szyba? Kup szybę nie wychodząc z domu

Zbita szyba? Kup szybę nie wychodząc z domu

Twoje dziecko zbiło szybę w drzwiach do łazienki? A może Tobie samemu przytrafił się taki wypadek i teraz szukasz, gdzie szybko możesz kupić szyby na wymiar? Internet na szczęście dotarł także do szklarzy. Dzięki temu możesz kupić szybę w dokładnym rozmiarze i typie za pomocą kilku kliknięć myszką.

Szyby na wymiar z pomocą konfiguratora

W jaki sposób możesz wymienić zbitą szybę przez Internet? Przede wszystkim z pomocą serwisu Szkło Na Wymiar. Wybierasz rodzaj szkła i ewentualną obróbkę oraz podajesz wymiary. Opłacasz zamówienie, a nowa szyba w przeciągu 1-2 tygodni dociera wprost pod Twoje drzwi. Serwis ma bardzo rozbudową ofertę szkła na wymiar, a także konfigurator online dostępy wprost na stronie www, za pomocą którego każdy klient może przeprowadzić symulację wymiarów i kosztów usługi. Konfigurator umożliwia także zaznaczenie potrzebnych otworów do wywiercenie. Jeśli zależy Ci na ich konkretnym rozmieszczeniu, wystarczy że narysujesz projekt na kartce papieru, zrobisz zdjęcie w wgrasz plik.

Szkło na wymiar dostępne jest w serwisie w 4 kształtach (prostokątne, trapezowe, owalne i trójkątne) i 10 różnych grubościach szyby (od 4 do 19 mm). Zamówione szyby na wymiar dostarczane są do domu, w każdym miejscu w Polsce. Firma zapewnia bezpieczny transport, a także realizację niestandardowych projektów. W ofercie jest kilkanaście rodzajów szkła, które można zamówić w niemal dowolnym rozmiarze, np. szkło lacobel, satynowe, żaroodporne, kiminkowe, laminowane VSG, antywłamaniowe, zbrojone, refleksyjne, szklarniowe, hartowane czy optiwhite.

Zbita szyba? Kup szybę nie wychodząc z domu

Szkło na wymiar: laminowane, bezpieczne, hartowane i wiele więcej

Tak duży wybór szyb sprawia, że dużo łatwiej i taniej możemy wymienić zbitą szybę w kominku czy nawet piekarniku. Taka naprawa w serwisie kosztowałaby nas znacznie drożej, a czasami montaż takiej szyby to jest 5 minut pracy. Podobnie jak w przypadku panelu szklanego nad blatem w kuchni.

W przypadku domu, gdzie przebywają dzieci lub zwierzęta, warto wymienić zbitą szybę na szkło na wymiar laminowane VSG. Jest to tzw. szkło bezpieczne, w którym tafle przekładane są specjalną folią. W przypadku mocnego uszkodzenia szyba nie rozpada się na duże ostre fragmenty, lecz trzyma się folii, a na powierzchni powstają tylko pęknięcia. Pozwala to znacznie podnieść poziom bezpieczeństwa w mieszkaniu lub w domu. Szkło VSG świetnie sprawdza się także tako antywłamaniowe szyby na wymiar. Warto rozważyć ich zamówienie jeśli prowadzimy sklep czy salon oferujący kosztowne produkty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *