Loading

wait a moment

Strzelnica – wystrzałowa rozrywka dla krakowskich turystów

Strzelnica – wystrzałowa rozrywka dla krakowskich turystów

Zwiększa się liczba pasjonatów strzelectwa. Coraz częściej ci, którzy chcą spędzić ciekawie wolny czas nie wybierają kręgielni, boiska czy hali, a decydują się na strzelnicę. Strzelectwo to świetna forma wypoczynku, rozrywki i sposób na wykorzystanie czasu.

Najlepsze pomysły to te trafione w dziesiątkę

Prędzej czy później nadchodzi moment, gdy dotychczasowe formy spędzania czasu nudzą się. Wyprawa na strzelnicę to doskonała alternatywa. Nie trzeba pozwoleń i specjalnych uprawnień. Dostęp do broni jest łatwy, a koszty całkiem niskie. W Krakowie jest wiele strzelnic, gdzie za rozsądne pieniądze można potrenować z prawdziwej broni palnej, poczuć zapach prochu i wystrzał adrenaliny. Świetna zabawa, która pozwala na zdobycie przydatnych umiejętności, jest jednocześnie relaksująca i pozwala rozładować trudne emocje. Mniej stresu, to więcej zdrowia. Sprawdź ofertę strzelnicy GoToShootShooting Cracow.

Bo wspomnienia są bezcenne

Pakiety zaczynają się już od ok. 120 zł za użycie trzech broni i ok. 30 strzałów. Taka wyprawa może łatwo zmienić się niezapomnianą przygodą, którą będzie się wspominać latami. Pod okiem wyszkolonego instruktora każdy może chwycić za broń. I to nie byle jaką. Wiele krakowskich strzelnic posiada cały arsenał do wyboru, łącznie z legendarnym rewolwerem Smith and Wesson model 29, potocznie zwanym „Magnum 44”. A to nie wszystko. Wyposażenie obejmuje broń od pistoletów Glock, poprzez maszynowe UZI i Scorpiony, karabiny szturmowe Kałasznikow i M16, aż po karabin wyborowy Dragunov i strzelbę Mossberg. Niektóre strzelnice tworzą także małe muzea z bronią historyczną z I i II wojny światowej, inne natomiast oferują klasyczne bronie jak łuki i kusze. W jednym miejscu można nie tylko zobaczyć, ale także użyć pistoletów oraz karabinów, które widziało się w filmach sensacyjnych.

Zabawa dla każdego

Strzelnice to miejsca dostępne dla wszystkich. – Strzelanie to nic złego, jeśli trafia się NA właściwych ludzi – mógłby powiedzieć Harry Callahan. O ile „Siła Magnum” byłaby filmowana w Krakowie. Można przyjść samemu lub w grupie przyjaciół i znajomych, z rodziną a nawet z dzieckiem. Można nie tylko poćwiczyć, ale zorganizować wieczór kawalerski lub panieński, spotkanie integracyjne, urodziny czy inne wydarzenie okolicznościowe. Pobyt na strzelnicy to także niezły pomysł na prezent. Dość powszechne w ofercie są vouchery. Ta sprawdzona opcja okaże się dobrym wyborem niezależnie od okazji.
Oczywiście, nie ma gwarancji, że strzelanie przypadnie nam do gustu, ale zawsze warto spróbować. Lepiej nie stracić szansy na nowe, ciekawe doświadczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *