Loading

wait a moment

5 powodów, dla których pióra wieczne to wciąż jeden z najlepszych prezentów

5 powodów, dla których pióra wieczne to wciąż jeden z najlepszych prezentów

Wiele osób uważa, że pióra wieczne odeszły do lamusa. Okazuje się jednak, że wciąż cenimy sobie ten elegancki gadżet, a pisanie piórem ma wiele zalet. Nic dziwnego zatem, że pióro to niezmiennie doskonały pomysł na prezent – osobisty, biznesowy, jubileuszowy, czy urodzinowy, w zasadzie dla każdego i na wszystkie okazje. Co więcej, chętnie kolekcjonujemy pióra i traktujemy je nie tylko jako narzędzie do pisania, ale i oryginalny element dekoracyjny, np. biurka. Jeśli poszukujesz pomysłu na udany prezent, oto powody, dla których warto wybrać pióro wieczne.

5 powodów, dla których pióra wieczne to wciąż jeden z najlepszych prezentów

 

1. Pióro to prezent, który podkreśla prestiż relacji biznesowych

Prezenty reklamowe, czy upominki wręczane klientom, kontrahentom i partnerom biznesowym często przysparzają kłopotów związanych z wyborem odpowiedniego rozwiązania. W tym przypadku prezent powinien być elegancki, praktyczny, a zarazem wysokiej jakości i wyraźnie podkreślający wartość relacji. W te kryteria idealnie wpisują się właśnie pióra wieczne, które są fantastycznym dodatkiem w ekskluzywnym, biznesowym stylu. Tutaj można dodatkowo sięgnąć po pióra z eleganckim grawerem, które spersonalizują prezent i sprawią, że logo, czy nazwa firmy będą dobrze zapamiętane i niezmiennie dobrze kojarzone.

2. To idealny pomysł na prezent, zarówno osobisty, jak i formalny

Wspomnieliśmy już, że pióro wieczne to znakomity prezent dla klientów, czy partnerów biznesowych. Z pewnością będzie odpowiedni także w innych formalnych relacjach, np. jako prezent dla szefa. Z drugiej strony nic nie stoi na przeszkodzie, aby podarować pióro bliskiej osobie, czy to z okazji obrony pracy magisterskiej, ukończenia szkoły, awansu w pracy. Eleganckie pióro sprawdzi się, jako prezent urodzinowy i bożonarodzeniowy, dla taty i kolegi z pracy. W zasadzie ten rodzaj upominku pasuje do każdego, bez względu na okazję.

3. Pióro postrzegane jest, jako gadżet luksusowy i niezwykle praktyczny jednocześnie

Niewiele upominków, które doskonale się prezentują i stanowią ekskluzywny, elegancki gadżet, można jednocześnie używać na co dzień, mieć przy sobie w torebce, kieszeni marynarki, czy na blacie biurka. Pióro wieczne jest niezwykle uniwersalne, luksusowe i praktyczne zarazem. To prezent, który się przydaje, a nie zbiera kurz, gdzieś na dnie szafy.

Poza tym, większość z nas docenia prezenty użyteczne i możliwe do wykorzystania na co dzień. Z drugiej strony – lubimy otaczać się ładnymi przedmiotami. Pióra wieczne idealnie wpisują się w ten kryteria.

5 powodów, dla których pióra wieczne to wciąż jeden z najlepszych prezentów

 

4. Piórem pisze się dłużej, łatwiej i ładniej

Pisząc piórem nie musimy mocno dociskać dłoni do papieru, to wygodne. Poza tym, to pisanie piórem najlepiej kształtuje charakter pisma i sprawia, że słowa przelane na papier ładniej się prezentują. Dodatkowo możemy decydować o grubości linii, wybierać spośród różnych kolorów atramentów, dzięki czemu to, co piszemy wygląda atrakcyjniej.

Warto tez podkreślić, że pisanie piórem wiecznym (dobrej jakości!) jest eko. Ten artykuł piśmienniczy wystarczy nam na zdecydowanie dłużej niż długopis.

5. Pióra inspirują

I rozwijają kreatywność. To prezent, który może zachęcić do poznania sztuki kaligrafii, obrazu i grafiki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *