Loading

wait a moment

Udany prezent nie musi być drogi! Wystarczy dobry pomysł

Udany prezent nie musi być drogi! Wystarczy dobry pomysł

Prezenty na Mikołajki czy też pod choinkę wiążą się nierzadko z dużym wydatkiem. Na szczęście nie musimy nadwyrężać portfeli. Najlepsze prezenty mogą być tanie – wystarczy pomysłowość i szczypta miłości. Jak obdarować wszystkie bliskie nam osoby, nie wydając przy tym zbyt wiele?

Zdjęcia na tysiąc sposobów

Zdjęcia to chyba najpopularniejszy sposób na udekorowanie domu wspomnieniami. Posiada je każdy – wystarczy wyeksponować je w odpowiedni sposób. Na szczęście istnieją dużo ciekawsze pomysły, niż tradycyjny album czy zwyczajna, prostokątna ramka. Modne ramki na zdjęcia pozwalają na umieszczanie wielu zdjęć obok siebie w kolażach. Zdjęcia mogą tworzyć na przykład kształty serduszek lub geometrycznych wzorów, a nawet – układać się w koło zegara jak godziny. Takie typu gadżety to szczególnie dobry pomysł na prezent dla nastolatka; można je znaleźć np. na stronie 4gift.

Kubki, poduszki i breloczki – najmodniejsze prezenty!

Takie prezenty ucieszą każdego a, wbrew pozorom, są naprawdę tanie. Możemy wybrać dowolny motyw: znajdziemy zarówno piękne kubki dla zakochanych (np. takie łączące się ze sobą w kształt serca), jak i takie ze śmiesznymi cytatami lub postaciami z filmów czy seriali. Breloczki to najtańsza z możliwych opcji, a na pewno zostanie doceniona: w końcu każdy nosi ze sobą klucze, które można w łatwy sposób przyozdobić. Puchate poduszki z modnymi wzorami to świetny pomysł na prezent dla nastolatków, szczególnie dla tych nadążających za modą – również tą internetową.

Handmade – piękne rękodzieło

Handmade to dziedzina nie tylko dla artystów czy specjalistów; z odrobiną cierpliwości każdy może wykonać własnoręczny prezent. Może być to np. wykonana własnoręcznie biżuteria; bransoletka lub kolczyki. W tym celu można wykonać charmsy i ozdoby z modeliny po czym nawlec je na formę. Handmade to także ciekawe ozdoby do domu. Możemy wykonać je w zasadzie ze wszystkiego, co mamy w zasięgu ręki, w ten sposób zaoszczędzimy na potrzebnych materiałach. Osoby bez zmysłu artystycznego mogą skierować się w stronę kulinarną – ciekawy i smakowity wypiek to także wspaniały prezent!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *