Loading

wait a moment

Przytulne domy: znaczenie projektowania sufitów

Przytulne domy: znaczenie projektowania sufitów

Odpowiednio zaprojektowany sufit ma kluczowe znaczenie nie tylko w kwestiach praktycznego użytkowania pomieszczenia, ale również pod względem estetycznym. Sufit napinany jako sufit podwieszany pozwala na odpowiednie wykończenie powierzchni stropu – ukrycie jego ewentualnych niedoskonałości oraz nadanie wnętrzu niepowtarzalnego charakteru.

Projekt sufitu – sufity naciągane

Sufity napinane to uniwersalne rozwiązanie, które sprawdza się niezależnie od wielkości i przeznaczenia pomieszczenia. Powłoki sufitowe wykorzystywane są w prywatnych domach i mieszkaniach, biurach oraz we wnętrzach użyteczności publicznej. Początkowo sufit naciągany był sposobem na zmniejszenie prędkości rozprzestrzeniania się potencjalnego pożaru – obecnie jest nie tylko praktyczny, ale także także funkcje dekoracyjne.

Napinany sufit daje możliwość uzyskania niepowtarzalnego efektu, który nadaje wnętrzu charakteru i całkowicie odmienia jego wygląd. Różnorodne faktury, wzory i wersje kolorystyczne same w sobie uzupełniają aranżację, a w połączeniu z bardziej skomplikowanymi formami i oświetleniem są nieocenionym elementem każdego wnętrza.

Bogata oferta powłok sufitowych wykonanych z najwyższej jakości materiałów dostępna jest na stronie: www.sufity-napinane.com.pl.

Na co zwrócić uwagę wybierając sufit napinany?

Sufit napinany to ponadczasowe rozwiązanie, które skutecznie maskuje niedoskonałości właściwego stropu, a jednocześnie podkreśla aranżację pomieszczenia. Nowoczesne wersje wzbogacone są o podświetlenie LED i możliwość zamontowana oświetlenia tuż pod albo na powierzchni powłoki sufitowej. Naciągane sufity to także prosty sposób na ukrycie okablowania oświetlenia, klimatyzacji czy systemów audio-video.

Modele powłok dostępne w sklepach można dowolnie modyfikować wybierając spośród dziesiątek wzorów, faktur i wersji kolorystycznych, tak aby powłoka sufitowa naturalnie wpasowała się w krzywizny pomieszczenia swoim wyglądem podkreślając jego charakter. Napinane sufity powstają na specjalne zamówienie klienta – indywidualne projekty to gwarancja uzyskania niepowtarzalnego efektu i oryginalnej dekoracji.

Sufit naciągany powinien idealnie współgrać z wystrojem. Napinane sufity matowe i satynowe doskonale sprawdzą się w klasycznych i minimalistycznych wnętrzach, sufity błyszczące uzupełnią styl glamour, a nowoczesne aranżacje podkreśli sufit napinany z foto nadrukiem lub sufit perforowany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *