Loading

wait a moment

Montaż haków holowniczych w Warszawie – cennik

Montaż haków holowniczych w Warszawie – cennik

Chcesz zamontować hak holowniczy w swoim samochodzie na terenie Warszawy i zastanawiasz się, ile pieniędzy będziesz musiał wydać na taką usługę. Specjalnie dla Ciebie sprawdziliśmy cennik montażu haku. Chcesz poznać szczegóły? Koniecznie przeczytaj nasz artykuł w całości.

Dlaczego warto zamontować hak holowniczy?

Gdy zamontujesz hak holowniczy w swoim samochodzie, to szybko zauważysz, jak bardzo wzrośnie jego użyteczność. Gdy któremuś z Twoich znajomych zepsuje się auto, już nigdy więcej nie będzie musiał korzystać z usług firmy holowniczej. Wystarczy, że zadzwoni do Ciebie!

To nie jedyna sytuacja, w której przydać się może samochód z zamontowanym hakiem. Jesteś pasjonatem wycieczek rowerowych i całą rodziną uwielbiacie wyjeżdżać w teren, a na dachu samochodu mieszczą się tylko dwa rowery? Gdy już będziesz mieć zamontowany hak w samochodzie, to możesz zainwestować w przyczepkę samochodową. Bez problemu zmieścisz do niej kilka rowerów.

Ile trzeba zapłacić za montaż haka samochodowego w Warszawie?

Zapewne nie będzie to dla Ciebie zaskoczeniem, że rozstrzał cenowy w przypadku montażu haków holowniczych jest ogromny. Cena usługi zależy przede wszystkim od miejsca, w którym chcesz wykonać taki montaż. Do wyboru masz między innymi:

  • warsztat samochodowy,
  • autoryzowany salon samochodowy.

Jak łatwo można się domyślić, montaż haka holowniczego w autoryzowanym serwisie będzie o wiele droższy, niż taka sama usługa zrealizowana w warsztacie samochodowym znajdującym się w sąsiedztwie.

Jak dużo kosztuje montaż haka holowniczego?

Nie jest to bardzo duży wydatek. Cena profesjonalnego montażu haków do samochodu w firmie Auto Zielonka to koszt około kilkuset złotych. Najniższe ceny montażu zaczynają się już od 150 zł. Średnio trzeba liczyć 200 – 300 zł. W takiej cenie znajdziesz usługę montażu haka niemal w całej stolicy. Jeżeli zależy Ci na niskim koszcie, to będziesz się musiał trochę naszukać. Cena będzie uzależniona w dużym stopniu od tego, czy montaż okaże się prosty, czy bardziej skomplikowany.

Im prostszy jest montaż, tym cena usługi będzie niższa. Ile w sumie zapłacisz za hak oraz montaż? Można założyć, że na montaż haka wydasz tyle samo co na jego zakup. Najtańsze haki dostępne są w cenie od niecałych 200 zł. Od tej kwoty zaczyna się też średnia cena jego montażu. Czyli za około 500 zł możesz mieć hak w swoim samochodzie. Nie jest to bardzo duży wydatek, zwłaszcza gdy weźmie się pod uwagę, jak bardzo wzrośnie funkcjonalność samochodu po zamontowaniu haka holowniczego. Montaż haka w warsztacie samochodowym to lepsze rozwiązanie niż próby montażu przeprowadzane na własną rękę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *