Loading

wait a moment

Makijaż na wesele – jaki makijaż dla druhny?

Makijaż na wesele - jaki makijaż dla druhny?

Podczas planowania ślubu jest mnóstwo rzeczy, którym musi zająć się panna młoda. Suknia, dekoracje, zaproszenia, kwiaty, swój wygląd. W tym natłoku nie zapominajmy również o druhnach – to one pomagają w przygotowaniach, są gotowe poświęcić czas, aby panna młoda czuła się komfortowo. One także powinny świetnie wyglądać, w końcu są również bardzo ważne na uroczystości. Ważne są nie tylko sukienki, ale także makijaż. Jak powinna wyglądać druhna? Jaki makijaż wybrać dla druhen? Koordynacja wyglądu kilku dziewczyn może być nieco problematyczna, jednak warto się nad tym skupić – efekt będzie powalający!

Bycie druhną to zaszczyt – często kosztowny, czasochłonny, ale jednak zaszczyt. Jaki powinien być makijaż dla druhny?

Makijaż dla druhny – jaki powinien być? 

Weź pod uwagę kolor sukienki. Jeśli masz na sobie biżuteryjny odcień (niebieski, zielony, fioletowy), możesz to wykorzystać podczas doboru koloru cieni do powiek. Jeśli Twoja suknia jest w ciepłym kolorze, np. czerwonym, pomarańczowym lub różowym, możesz trzymać się tradycyjnej czarno-szarej palety. A jeśli masz na sobie czerń lub szarość, możesz użyć każdego odcienia.

Nałóż podkład. Nawet jeśli nie używasz go w normalnych okolicznościach, potrzebujesz go w dniu ślubu. Będziesz fotografowana przez cały dzień, a to naprawdę robi różnicę. Przed nałożeniem podkładu, użyj bazy nawilżającej lub rozświetlającej – to pomoże utrwalić makijaż.

Naturalny makijaż to taki, który jest nie tylko łatwy do osiągnięcia, ale również taki, który będzie wyglądał pięknie na różnych odcieniach skóry. Taki prosty look nie będzie odwracał uwagi od innych ważnych elementów tego ważnego dnia, a także – od panny młodej!

Postaw na usta 

Jeśli lubisz mocny makijaż i to właśnie w takim czujesz się najlepiej, pamiętaj o umiarze. Jeśli wybierasz jeden wyrazisty element, pozostałe powinny być dla niego tłem. Lubisz mocne usta? Wówczas makijaż oka powinien być utrzymany w stonowanych kolorach.

 Oczy w roli głównej 

Dobrze czujesz się w mocnym makijażu oka? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby właśnie taki makijaż miała druhna. Pamiętaj jednak, że zupełnie jak w przypadku mocnych ust – reszta powinna być delikatna. Wybierając mocny makijaż oka, postaw na delikatną szminkę w odcieniach nude lub przezroczysty błyszczyk.

Makijaż dla druhen powinien być wyjątkowy. Każda powinna czuć się piękna. Makijaż powinien również podkreślić charakter druhen, dlatego nie warto narzucać im jednego wzoru makijażu, ponieważ każda kobieta potrzebuje make-upu dobranego do jej indywidualnych potrzeb.

Kluczem do wykonania właściwego makijażu, który podkreśli charakter i urodę kobiety – są profesjonalne kosmetyki. Dzięki nim możesz z łatwością zatuszować drobne mankamenty urody, a podkreślić atuty. Uniwersalny będzie jednak delikatny makijaż na wesele – świeży i promienny. Do wykonania precyzyjnego makijażu niezbędne będą właściwe akcesoria. Postaw na profesjonalny komplet pędzli do makijażu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *