Loading

wait a moment

Firmowe skarpety hurt – świetny pomysł na mikołajkowy prezent dla pracowników

Firmowe skarpety hurt - świetny pomysł na mikołajkowy prezent dla pracowników

Nadszedł długo wyczekiwany przez wszystkich grudzień, który zazwyczaj jest czasem miłych, przedświątecznych spotkań z pracownikami oraz kontrahentami. W większości firm przyjął się zwyczaj wręczania osobom zatrudnionym upominków z okazji Mikołajek. Jako, iż ten rok był wyjątkowo ciężki dla wielu przedsiębiorców, nie każdy będzie mógł sobie pozwolić na wielkie paczki. Pamiętajmy jednak, że niewielka niespodzianka także będzie bardzo pozytywnie odebrana, a skarpety sprawdzą się w tej roli doskonale.

Dlaczego skarpety?

Można śmiało powiedzieć, że skarpety na stałe wpisały się kanony mikołajkowych prezentów. Każdy z nas, przynajmniej raz w życiu znalazł wełnianą lub bawełnianą parę podrzuconą przez baśniowego staruszka z siwą brodą. W ostatnich latach ten dodatek stał się istną gwiazdą mody ulicznej. Dzisiaj już nikt nie wręcza zwykłych, szarych skarpetek. Teraz dominują intensywne kolory i szalone wzory. Wiele hurtowni oferuje także wykonanie deseniu na zamówienie. Z tego właśnie powodu jest to świetny pomysł na świąteczny upominek z przymrużeniem oka dla naszych pracowników. Możemy wybrać jeden z gotowych modeli lub we współpracy z projektantami konkretnej firmy stworzyć coś niepowtarzalnego. Barwne skarpetki nawiązujące do motywów zimowych lub bożonarodzeniowych opatrzone dodatkowo logiem naszej działalności będą miłym i pomysłowym podarunkiem lub uzupełnieniem większej paczki. Warto dodać także, że zamówienie takich skarpet hurtowni Socks Factory to dosyć niski koszt kształtujący się na poziomie 20 – 30 zł. Dokładniejszy cennik znajdziesz pod linkiem – skarpety hurt.

Na co zwrócić uwagę zamawiając skarpety?

Tak samo, jak w przypadku każdej innej części garderoby musimy zwrócić uwagę na jakość wyrobu. Nie wypada wręczać naszym pracownikom czegoś, czego sami byśmy nie założyli. Dlatego najlepiej koncentrować się na naturalnych włóknach. Sprawdzi się tu bawełna i bambus. Te surowce zapewnią wysoki komfort noszenia oraz prawidłową cyrkulację powietrza. Ważny, w przypadku skarpet ze wzorami, jest także sposób powstawania deseniu. Na wstępie odrzućmy firmy oferujące nadruki. Prawdopodobnie nie przetrwają one pierwszego prania. Egzamin dużo lepiej zdadzą spójne, maszynowo dziergane modele. Przed zakupem większej partii najlepiej zamówić jedną parę na próbę. Sprawdzimy wtedy sami wszystkie interesujące nas szczegóły, w tym również odpowiednio cienkie szwy i niezbyt uciskający ściągacz.

Modne i kolorowe skarpetki mogą być doskonałym upominkiem mikołajkowym. Ten tekstylny drobiazg, który możemy zakupić w wielu wariantach, na pewno wywoła uśmiech na twarzach naszych pracowników i nie będzie kolejnym długopisem lub notatnikiem rzuconym w kąt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *