Loading

wait a moment

Wózki zabiegowe firmy – Euro-Medical – Polecamy

Wózki zabiegowe firmy – Euro-Medical – Polecamy

Zapewniamy od lat serwis naszych sprzętów. Zapewniamy dostępność części zamiennych i szybką reakcję w przypadku uszkodzeń sprzętu, który został dostarczony przez naszą firmę klientom. W szczególnych przypadkach dajemy również klientowi sprzęt medyczny zastępczy aby nie zakłócać codziennej pracy przy pomaganiu pacjentom. Poznaj naszą firmę euro-medical. Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie.
Firma euro-medical posiada szeroką ofertę wózków medycznych. Wózki reanimacyjne są naszym wiodącym produktem.
Wózki reanimacyjne z naszej oferty – Zapraszamy

Wózki anestezjologiczne są dostępne w różnych konfiguracjach i rozmiarach, mają również różne wymagania dotyczące bezpieczeństwa ich stosowania. Mamy w ofercie wiele konfiguracji wózków anestezjologicznych do różnych zastosowań. Wózki medyczne dostępne są zarówno w konfiguracji całkowicie stalowej, jak również lekkiego aluminium z wykończeniem proszkowym. Wózek anestezjologiczny przeznaczony jest do placówek medycznych na oddziały zabiegowe, oddziałowe oraz ratunkowe. Wózki anestezjologiczne posiadają w standardzie nadstawkę anestezjologiczną z dziesięcioma lub pięcioma pudełkami na leki. Wózki anestezjologiczne są dostępne w różnych konfiguracjach szufladowych. Dostępne są wózki cztero, pięcio oraz sześcio szufladowe. Blat roboczy wózka wykonany jest ze stali nierdzewnej, panele boczne wózka wyposażone są w szyny do montażu na akcesoria za dopłatą takie jak kosze na odpadki, kosz druciany, misy czy pojemniki na zużyte igły. Wózek anestezjologiczny osadzony na czterech kołach jezdnych z hamulcem. Wózek dostępny jest w szerokiej gamie kolorów. Jeśli szukasz wózka anestezjologicznego skontaktuj się z nami. Zachęcamy do współpracy. Wyroby sprzedajemy dzięki naszemu działowi handlowemu, który służy wiedzą i doświadczeniem naszym klientom. Ponadto zatrudniamy handlowców, którzy każdego dnia odwiedzają naszych klientów na terenie całej Polski. Od lat budujemy również siatkę sprzedaży przez dystrybutorów. Kooperacja z dystrybutorami pozwala dotrzeć do jeszcze większej liczby odbiorców. Wszystkich zainteresowanych naszą marką produktów zachęcamy do kontaktu. Posiadamy dla naszych dystrybutorów korzystną ofertę do dalszej odsprzedaży, którą charakteryzuje dobry rabat. Jeśli interesuje cię oferta na kardiomonitor, pulsoksymetr, aparat ekg, aparat ktg to musisz odezwać się do nas.

Polecamy również zainteresować się naszymi wózkami do przewożenia chorych na leżąco, które mamy w różnych konfiguracjach. Zapytaj nas o ten produkt.
Firma euro-medical zaprasza do współpracy wszystkich klientów, którzy poszukują sprzętu medycznego lub aparatury. Jesteśmy firmą typowo handlową zajmującą się zaopatrzeniem placówek medycznych w sprzęt i aparaturę medyczną. W swojej szerokiej ofercie posiadamy monitory pacjenta, aparaty ktg, pulsoksymetry ale także wózki do przewożenia pacjenta, wózki do przewozu zwłok, łóżka szpitalne. Jeżeli chcesz poznać naszą całą ofertę wejdź na naszą stronę firmową. Jako firma pracujemy na runku już ponad 10 lat. W tym czasie zrealizowaliśmy duże ilości projektów w zakresie dostaw sprzętu medycznego dla krajowych oraz zagranicznych interesantów. Nasz sprzęt medyczny służy pacjentom w różnych placówkach medycznych. Naszymi klientami są szpitale, domy pomocy społecznej, przychodnie, prywatne gabinety oraz kliniki. Informacje o nas znajdziesz tutaj: euro-medical.pl

Kontakt do nas:
F.H.U. Euro-Medical Maciej Świda
ul. Fabryczna 19 ; 34-300 Żywiec
tel: 33-444-60-70 adres email: biuro@euro-medical.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *