Loading

wait a moment

Problem z transportem gości na wesele? Wypożycz busa i zażegnaj problem

Problem z transportem gości na wesele? Wypożycz busa i zażegnaj problem

Organizowanie ślubu i przyjęcia weselnego jest jednym z najbardziej stresujących i kosztownych zadań spotykających młodych ludzi chcących się pobrać. Warto jednak odpowiednio wcześniej dobrze przygotować się na wszelkie niespodziewane wydarzenia i jak najdokładniej zaplanować szczegółowy przebieg całej uroczystości i wszystkich towarzyszących jej atrakcji.

Jak sprawnie dostać się na przyjęcie?

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na wyprawianie przyjęć w miejscach bardzo odległych od kościoła, w którym będzie odbywał się ślub. Wiąże się to z wieloma trudnościami dla gości, którzy często przybywają z bardzo dalekich zakątków kraju i nie znają zbyt dobrze okolicy i trasy prowadzącej do domu weselnego. Aby jak najbardziej ułatwić i zautomatyzować transport wszystkich zaproszonych osób, warto uprzednio zatroszczyć się o odpowiednie samochody z kierowcami, którzy zapobiegną błądzeniu naszych bliskich. Dobrym pomysłem, który umożliwi integrację i rozpoczęcie zabawy już w drodze na przyjęcie, jest wynajęcie odpowiednio dużych busów, które zabiorą wszystkich gości. Umożliwia to sprawne i synchroniczne przemieszenie całej rodziny do miejsca przeznaczenia, bez ryzyka zgubienia kogokolwiek. Niweluje to również możliwy problem ze znalezieniem odpowiedniej liczby miejsc parkingowych, które będą w stanie pomieścić pojazdy wszystkich gości.

Jak bezpiecznie wrócić z udanego przyjęcia?

Bardzo miłym i odpowiedzialnym gestem ze strony nowożeńców jest zatroszczenie się o bezpieczny powrót weselników do hotelu. Obecnie dużo korzystniejszą opcją jest zaproponowanie im transportu wynajętym w zaufanej firmie http://www.ckcorp.pl/, na tę okazję busem, niż zamawianie dla każdego drogiej taksówki. Zmniejsza to również ryzyko, bardzo nieodpowiedzialnego zachowania jakim jest prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu, czy w stanie zmęczenia spowodowanego całonocnymi tańcami i zabawą. Zapewnia to również pewność, że każdy z naszych bliskich bezpiecznie i bez dodatkowych kłopotów dotarł, po udanej imprezie, do swojego miejsca przeznaczenia.

Dodatkowe korzyści

Dobra organizacja dużego przyjęcia wymaga doskonałej dyscypliny wszystkich uczestników. Nie jest to jednak łatwe do osiągnięcia. Zmniejszenie opóźnień związanych z dotarciem wszystkich gości ułatwia eleganckie rozpoczęcie uroczystości oraz zmniejsza ryzyko dodatkowego stresu i wielu niepotrzebnych nieporozumień. Wcześniej przygotowany transport może być również wykorzystany do synchronicznego dowiezienia gości na specjalny plener zdjęciowy, czy w miejsce dodatkowych atrakcji weselnych.

1 thought on “Problem z transportem gości na wesele? Wypożycz busa i zażegnaj problem

  1. Ja to mam miłe wspomnienia z takiego transportu. Pan młody zawsze na wyjście daje każdemu po flaszke wódki i impreza w busie. Gorzej później ze sprzątaniem:0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *